fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Визначили вік, коли жінка найбільше схильна до зради

Бажання завести стосунки “на стороні” з’являється в жінки у шлюбі через 6-7 років після весілля – а це, в середньому, 36 років. Такі дані оприлюднив популярний європейський сайт знайомств Victoria Milan, цільовою аудиторією якого є одружені чоловіки і жінки. Їхнє дослідження показало, що ймовірність жіночої зради підвищується в певному віці.

Засновник Victoria Milan Сігурд Відав припускає, що через кілька років у шлюбі між подружжям пропадає “іскра”, в результаті чого жінки, позбавлені уваги і поваги з боку чоловіка, змушені компенсувати брак емоцій “на стороні”.

Читайте також: ЯК СІСТИ НА ДІЄТУ І НЕ НАШКОДИТИ ОРГАНІЗМУ

“Ймовірно, це пов’язано з тим, що чоловік не приділяє жінці належної уваги і поваги. Можливо, вони все ще люблять один одного, але через деякий час між ними пропадає “іскра”. Таким чином, вони змушені задовольняти свої фізичні потреби, а також заповнювати брак емоцій та уваги з іншим партнером, при цьому зберігаючи шлюб, який їх, по суті, влаштовує”, – говорить засновник Відав.

Джерело.

Related Post