fbpx
Breaking News
Яка ікона є вашим оберегом за датою народження. У кожного християнина вдома є хоча б одна ікона, до якої він молиться та вірить у захист від темних сил.Це цікаво знати!
Завжди мріяла навчитись готувати кексики з рідкою начинкою, як у найкращих кондитерських нашого міста. І з цим чудо-рецептом мені цe вдалося! Oх, цей кавовий аромат звoдить з рoзуму. Рeкoмендую!
Кажуть, якщо приготувати салат «Мишачий Король» на Новий Рік, то у вашому домі поселиться удача. Я спробую, адже він смачний, яскравий, а головне легкий в приготуванні!
– Ну ні! Я свого не впущу! Я вирішила, що розведу його з дружиною. Ось побачиш, ми із ним разом будемо! – говорила вона мені. Аня – дівка пробивна і чіпка. Через рік відносин начальник оголосив дружині, що у нього є нова дама сеpця, і розлучився, чому Аня дуже зраділа. Вона дуже пишалася собою і тим, що змогла відбuти одруженого з сім’ї, де він прожив багато років
– Що ж, дочкo. Ти свій вибір зробила. Я йду. Май на увазі – у всіх своїх проблемах ти будеш винна сама! І потім, коли ти з дитиною на руках будеш ревіти, ти згадаєш мої слова, але буде вже пізно! Твій батько, після 24 років шлюбу, завів коханку! Думаєш, твій чоловік краще?
Шоу-бізнес
Влад Яма: “Я все чув, але не бачив, щоб не “вирубитися”. Ми відразу погодилися, що мені стане погано. Тому був до останнього, і тільки за 15 хвилин вийшов…”

Влад Яма довго приховував поява на світ сина Леона і досі так і не показав обличчя хлопчика – хореограф і суддя “Танців з зірками 2019” побоюється заздрісних поглядів.

Він жартома заявляє, що має намір приховувати хлопчика років до 17-ти.

А ось фото з коханою дружиною Ліліаною публікує нехай не часто, зате вони виходять особливо романтичними.

Історія  їхнього знайомства заворожує – хореограф закохався в красуню-брюнетку з першого погляду і навіть збирав про неї інформацію перед тим, як зважитися на побачення.

Під час участі в новому випуску шоу «Хто зверху?» На «Новому каналі» Влад розкрив таємницю народження сина.

Виявилося, що хореограф не побачив, як малюк з’явився на світ, хоч і був присутній на пологах, але вийшов в найвідповідальніший момент. Таке рішення пара прийняла спільно – Влад боявся «вирубитися» на очах у дружини.

«Ми відразу погодилися, що мені стане погано, я вирублюсь. Тому був до останнього, і тільки за 15 хвилин вийшов. Все чув, але не бачив…»- згадує він.

Читайте також: Я ДО СОЛОДКОГО МАЙЖЕ БАЙДУЖА, АЛЕ ЦЯ “КАРПАТКА” СПОКУСИЛА НАВІТЬ МЕНЕ. ЇЇ ПРИГОЛОМШЛИВИЙ СМАК, ЗАВАРНЕ ТІСТО, НІЖНІСТЬ КРЕМУ – ЯК ТУТ ВСТОЯТИ! ДО ТОГО Ж ГОТУЄТЬСЯ ЛЕГКО!

До речі, незвичайне ім’я для хлопчика, Леон, вибирав старший брат Влада. Колись саме він запропонував, як назвати майбутню зірку, тому важливу і почесну місію хореограф і його дружина вирішили делегувати Дмитру. До слова, брат Влада працює адвокатом і далекий від танців.

За характером Леон дуже схожий на дідуся – батька Влада. Він енергійна і дуже активна дитина, передає Новий формат.

Related Post