fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Технології
Вне конкуренции: Доля Android составляет уже 86%
Рынок смартфонов продолжает набирать обороты благодаря развивающимся рынкам, где пользователи довольно часто меняют свои гаджеты.

Агентство Gartner изучило ситуацию на мобильном рынке и выяснило, что во втором квартале текущего года рыночная доля устройств на базе Android составила 86.2%.

Если операционка Google раннее набирала позиции, в основном, за счет бюджетных смартфонов, то теперь пользователи все чаще интересуются топовыми Android-гаджетами. Большой вклад в это поприще вкладывают такие компании, как Samsung, Huawei и Oppo.

Южнокорейский гигант захватил в текущем квартале 22.3% от общих продаж, а на долю Huawei и Oppo пришлись по 8.9% и 5.4%, соответственно. А вот Apple немного снизила позиции на мобильном рынке, на ее душу пришлось 12.9%.

Читайте также: Выпущен «пуленепробиваемый» смартфон

Источник

Related Post