fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Події
Вночі в Києві трактори рознесли ринок на Оболоні

Цієї ночі близько 4 години група людей в балаклавах влаштували погроми на ринку Оболонь. На двох тракторах знесли близько десяти магазинів.

Про це пише видання dtp.kiev.ua.

“Всіх, хто працював вночі попросили вийти з приміщень. Після пройшлися двома тракторами з ковшами”, – сказано у повідомленні.

Відомо, що під колесами тракторів опинились аптека, магазин “Космо”, будинок побуту, рибний магазин, ломбард, кіоск мобільного зв’язую та інші.

Нагадаємо, київська влада вже тривалий час проводить боротьбу з незаконними МАФами. Так, на початку грудня за допомогою техніки знесли кілька десятків МАФів біля станції метро “Політехнічний інститут”. Більше десятка кіосків були серйозно пошкоджені.

Читайте також: ПОТАП ВПЕРШЕ ВИСЛОВИВСЯ ПРО МОЖЛИВЕ ВЕСІЛЛЯ З КАМЕНСЬКИХ

Джерело.

Related Post