fbpx
Суспільство
Водій маршрутки виштовхав 10-річного хлопця, а потім побив його маму

Чоловік не захотів везти єдиного пасажира.

У Миколаєві маршрутник відмовився везти 10-річного хлопчика і виштовхав його із салону, бо дитина була єдиним пасажиром. Сталося це пізно ввечері на виїзді з міста, тож, хлопчику довелося в темряві по трасі в негоду самому добиратися додому.

Анатолій Крецу розповідає, що до потрібної зупинки водій не доїхав 2 кілометри. “Він мене штовхнув – і я ледве не впав. А він розвернувся і поїхав швидко”, – розповів хлопчик. У цей час на нього чекала мати. “Ішла дитина через поле. Уявляєте? Один ішов, ожеледь, темінь, страшно, собаки. Він перелякався, почав плакати”, – розповідає Оксана Крецу.

Начальники водія його поведінку виправдовують. “Погана погода, слизько, один пасажир – тому він не повіз дитину. Поки висновків кримінального провадження не буде, я його не звільнятиму. Але він буде усунутий від роботи”, – розповів директор підприємства-перевізника Віктор Мироненко. Місцеві ж кажуть, що такий випадок не є унікальним, бо водії цього маршруту регулярно ввечері недовозять пасажирів до кінцевої зупинки, оскільки їм це невигідно. “Доводиться скандали постійно влаштовувати”, – каже жителька Миколаєва Катерина Сачинська.

Читайте також: НА СУДОВОМУ ЗАСІДАННІ СТАРЕНЬКІЙ ПОСТАВИЛИ ЗАПИТАННЯ. ВІД ВІДПОВІДІ СУДДЯ ПОЛІЗ ПІД СТІЛ!

Один із водіїв визнає, що серед колег є негласна домовленість: після 17:00 години ігнорувати частину маршруту – до військового містечка, в якому живе небагато людей, не їздити. Натомість у міськвиконкомі запевняють, що водії зобов’язані їхати до кінцевої зупинки навіть із порожнім салоном – і за порушення обіцяють суворо карати. “Будемо ставити питання про перегляд партнерських стосунків міської влади з даним перевезником”, – каже заступник міського голови Миколаєва Антон Турупалов.

Джерело.

Related Post

facebook