Суспільство
Водій маршрутки виштовхав 10-річного хлопця, а потім побив його маму

Чоловік не захотів везти єдиного пасажира.

У Миколаєві маршрутник відмовився везти 10-річного хлопчика і виштовхав його із салону, бо дитина була єдиним пасажиром. Сталося це пізно ввечері на виїзді з міста, тож, хлопчику довелося в темряві по трасі в негоду самому добиратися додому.

Анатолій Крецу розповідає, що до потрібної зупинки водій не доїхав 2 кілометри. «Він мене штовхнув – і я ледве не впав. А він розвернувся і поїхав швидко», — розповів хлопчик. У цей час на нього чекала мати. «Ішла дитина через поле. Уявляєте? Один ішов, ожеледь, темінь, страшно, собаки. Він перелякався, почав плакати», — розповідає Оксана Крецу.

Начальники водія його поведінку виправдовують. «Погана погода, слизько, один пасажир – тому він не повіз дитину. Поки висновків кримінального провадження не буде, я його не звільнятиму. Але він буде усунутий від роботи», — розповів директор підприємства-перевізника Віктор Мироненко. Місцеві ж кажуть, що такий випадок не є унікальним, бо водії цього маршруту регулярно ввечері недовозять пасажирів до кінцевої зупинки, оскільки їм це невигідно. «Доводиться скандали постійно влаштовувати», — каже жителька Миколаєва Катерина Сачинська.

Читайте також: НА СУДОВОМУ ЗАСІДАННІ СТАРЕНЬКІЙ ПОСТАВИЛИ ЗАПИТАННЯ. ВІД ВІДПОВІДІ СУДДЯ ПОЛІЗ ПІД СТІЛ!

Один із водіїв визнає, що серед колег є негласна домовленість: після 17:00 години ігнорувати частину маршруту – до військового містечка, в якому живе небагато людей, не їздити. Натомість у міськвиконкомі запевняють, що водії зобов’язані їхати до кінцевої зупинки навіть із порожнім салоном – і за порушення обіцяють суворо карати. «Будемо ставити питання про перегляд партнерських стосунків міської влади з даним перевезником», — каже заступник міського голови Миколаєва Антон Турупалов.

Джерело.

Related Post

facebook