fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
Водіїв готують до стрибка цін на бензин

Українським водіям готують черговий “сюрприз”, оскільки вартість бензину може відчутно подорожчати найближчим часом.

Вже зараз в Україні ціни на бензин продовжують рости, а за останні дні на великих АЗС всі види палива подорожчали на 10-50 копійок за літр. Тим часом вартість скрапленого газу для автомобілів, навпаки, падає.

За словами президента Асоціації об’єднання операторів ринку нафтопродуктів України Леоніда Косянчука, на сьогоднішній день є всі передумови для подальшого зростання цін на бензин.

“Для бензину поки що найближчим часом є передумови до того, щоб копійок на 50, 60 підвищити. Але чи буде підвищення або не буде — це справа кожного оператора ринку, тому що ми працюємо в нерегульованому сегменті ринку, де кожен ціни встановлює самостійно, відповідно до законодавства”, — сказав експерт в ефірі радіостанції Голосу Столиці.

Читайте також: Кого політики звинувачують у бідності українців (відео)

Джерело

Related Post