fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Політика
Володимир Кличко емоційно звернувся до Зеленського після інавгурації

Екс-чемпіон світу з боксу Володимир Кличко звернувся до новообраного президента України Володимира Зеленського. Джерело

Володимир Кличко після інавгурації, яка відбулася 20 травня в Києві, побажав успіхів новому президенту країни в його діяльності.

Читайте також: Іоанна Богослова 2019: що сьогодні не можна робити

“Відбулася інавгурація Президента України. Бажаю вам удачі в керівництві і представленні країни.

Ми всі хочемо, щоб це був визначний час для нашої країни, де всі могли б домагатися прогресу і рухатися вперед, роблячи все можливе для тих, хто подає приклад”, – написав Володимир Кличко в одній з соцмереж.

Related Post