fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Шоу-бізнес
Володимир Зеленський розповів всю правду про відносини з дружиною

Український шоумен розкрив деякі подробиці з особистого життя.

До і після прем’єри фільму «8 Кращих побачень», де Зеленський зіграв головну роль разом з Вірою Брежнєвою, на нього обрушився шквал критики і претензій. У чому тільки Володимира не звинувачують, але він тримається осторонь коментарів того, що відбувається, а якщо і відповідає, то намагається використовувати свою головну зброю – гумор.

Український шоу-бізнес складно уявити без участі в ньому Володимира Зеленського, тому що Студія Квартал-95 є однією з найпопулярніших в Україні, завдяки якій на телеекранах країни показують безліч веселих гумористичних проектів.

Володимир взяв участь у екстравагантній фотосесії для журналу «VIVA!», Його фото випромінюють стільки емоцій: радість, злість, нестримність, гордовитість, здивування і так далі. На кількох фотографіях позує не один Зеленський, а і його дружина.

Володимир трохи розповів про те, як складаються їхні відносини, чого раніше він намагався не робити.

Як з’ясувалося, через стільки років шлюбу і народження двох дітей відносини Зеленського з його дружиною лише зміцніли і стали ще більш високими. У їхній родині прийнято сідати за обідній стіл всім разом. А коли Вова повертається з гастролей або просто з роботи, його зустрічають діти і улюблена дружина.

Читайте також: ВІД ПУТІНА МОЖНА ЧЕКАТИ І НОВОЇ ВІЙНИ, І ТЯГУЧОЇ ПОЛІТИЧНОЇ ГРИ, – ФЕСЕНКО

Джерело.

Related Post