fbpx
Світ
Скандальний батько знову приголомшив черговою заявою: ,,Вона була б ніким без мене”

Чоловік досі не може пробачити королівської сім’ї те, що його нібито ізолювали від дочки. У той же час Томас Маркл не розуміє, чому зауваження щодо зовнішнього вигляду Меган стало причиною для абсолютного ігнорування американця, повідомляє 24 канал.

Скандальний батько герцогині Меган Маркл в черговий раз дав інтерв’ю західним ЗМІ. Чоловік дорікнув королівську сім’ю, що вони стають на розбраті його спілкування з дочкою, і ображено заявив, що без нього чарівна Меган була б ніким.

З тих пір як Меган Маркл стала дружиною британського принца Гаррі пристрасті навколо її нового статусу не вщухають. Родичі герцогині не припиняють виступати з новими скандальними заявами. Так, видання Express батько Меган – Томас Маркл – дав досить різкий коментар.

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО, ДЕ МЕГАН МАРКЛ ВІДСВЯТКУЄ СВОЮ 37-РІЧНИЦЮ

,,Мені дуже боляче від того, що вона відвернулася повністю від мене. Зазвичай у мене був номер її особистого помічника в Палаці, якому я залишав голосові і текстові повідомлення. Але після того, як я сказав кілька критичних зауважень про те, як королівська родина змінила Меган, вони ізолювали мене”, – заявив Томас Маркл.

Крім цього, батько Меган Маркл в черговий раз прокоментував його заяву про майбутніх дітей герцогів, яке так схвилювало Кенсінгтонський палац, що королева Єлизавета II заборонила чоловікові навідуватися в її резиденцію.

“Меган, мабуть, образилася на мене за те, що я сказав про дитину. Але вона сама говорила останні 6 або 7 років про те, як сильно хоче мати власну сім’ю. Гаррі говорив те ж саме. Це нормально.

Але як тільки я сказав про це, то в той же момент став персоною нон-грата. Сумно, тому що коли в наступному році Меган і Гаррі матимуть дитину, вони позбавлять його дідуся через заяви, критичних для королівської сім’ї”, – зазначив Томас Маркл.

В кінці інтерв’ю батько герцогині досить люто заявив, що вже втрачає всяке терпіння до довгого мовчання дочки.

,,Я на грані того, щоб вичерпати ліміт свого терпіння до Меган і королівської сім’ї. Вони хочуть, щоб я мовчав, вони хочуть, щоб я пішов. Але я не буду мовчати. Я відмовляюся зберігати мовчання.

Мене дратує відчуття переваги, яке є у Меган. Вона була б ніким без мене. Я зробив її тієї герцогинею, якою вона є зараз. Все, що вдає із себе Меган, створив я сам”, – обурливо заявив Томас Маркл.

Джерело.

Related Post

facebook