fbpx
Україна
“Вони схожі на учасників культу”: батько Меган Маркл дав нові скандальні коментарі

Батько герцогині Томас Маркл знову дав скандальне інтерв’ю. Чоловік назвав сім’ю її величності представниками якогось культу.

Нещодавно у виданні The Sun з’явилися чергові коментарі батька Меган Маркл, які сколихнули весь світ. Людина озвучив свою здогадку, чому представники Кенсингтонського палацу не хочуть з ним поспілкуватися. Крім цього, Томас Маркл зробив шокуючу порівняння королівської сім’ї.

“Вони як саєнтологи або герої роману “Степфордські дружини”. Якщо вони чують, що хтось говорить що-небудь – вони закривають двері. Вони схожі на учасників культу, як саєнтологи, через свою скритності.

Вони закривають двері, запинають штори , затискають вуха пальцями, щоб їм не доводилося чути нічого. Можливо, у них навіть є секретні рукостискання! Ви не зможете задавати їм питання, якщо вони самі не захочуть відповісти”, – заявив Томас Маркл.

Читайте також: ЖІНКА СУДИТЬСЯ З ПЕРУКАРЕМ ЗА $ 1,3 МЛН

Нещодавно батька Меган Маркл – Томаса, який роздає скандальні інтерв’ю, присоромила телеведуча прямо в прямому ефірі.

Шерон Осборн вирішила встати на захист герцогині Сассекському і в виразах не посоромилася. У своєму ток-шоу The Talk на CBS Шерон вирішила безпосередньо звернутися до Томасу Маркля.

Джерело.

Related Post

facebook