fbpx
Breaking News
Яка ікона є вашим оберегом за датою народження. У кожного християнина вдома є хоча б одна ікона, до якої він молиться та вірить у захист від темних сил.Це цікаво знати!
Завжди мріяла навчитись готувати кексики з рідкою начинкою, як у найкращих кондитерських нашого міста. І з цим чудо-рецептом мені цe вдалося! Oх, цей кавовий аромат звoдить з рoзуму. Рeкoмендую!
Кажуть, якщо приготувати салат «Мишачий Король» на Новий Рік, то у вашому домі поселиться удача. Я спробую, адже він смачний, яскравий, а головне легкий в приготуванні!
– Ну ні! Я свого не впущу! Я вирішила, що розведу його з дружиною. Ось побачиш, ми із ним разом будемо! – говорила вона мені. Аня – дівка пробивна і чіпка. Через рік відносин начальник оголосив дружині, що у нього є нова дама сеpця, і розлучився, чому Аня дуже зраділа. Вона дуже пишалася собою і тим, що змогла відбuти одруженого з сім’ї, де він прожив багато років
– Що ж, дочкo. Ти свій вибір зробила. Я йду. Май на увазі – у всіх своїх проблемах ти будеш винна сама! І потім, коли ти з дитиною на руках будеш ревіти, ти згадаєш мої слова, але буде вже пізно! Твій батько, після 24 років шлюбу, завів коханку! Думаєш, твій чоловік краще?
Світ
Вони найменші близнюки у світі! Їм судилося жити.

Багатодітна мати народила найменших в світі близнюків.

У Великобританії медики зуміли врятувати найменших у світі близнюків, які народилися раніше терміну.

32-річна Талія Кітс почала помічати проблеми вже на четвертому місяці вагітності: на 17-му тижні у неї передчасно відійшли води, лікарі порекомендували перервати вагітність, оскільки діти могли не вижити.

– Я вирішила продовжити виношувати близнюків, на 23-му тижні я народила природним шляхом, – зазначила новоявлена ​​мама.

Близнюків назвали Джо (народився з вагою 429 грамів) і Ешлі (важив 407 грамів).

Хлопчиків довелося виходжувати кілька місяців у відділенні інтенсивної терапії, в далині від мами вони провели сукупно 129 днів.

Читайте також: МАМА ТАКА Ж. НАЗАВЖДИ. МАМА – ПОРУЧ. ВОНА – Є. ПОКИ ЩО Є… ЩЕ Є. А Я ТАК ЧАСТО ПРО ЦЕ ЗАБУВАЮ…

– Ми пережили дуже складний період, обстеження ще не закінчилися. Хлопцям доведеться відновлюватися довго. Але я рада, що вони живі, в порівнянні з цим всі проблеми меркнуть, – каже Талія.

Поки хлопці все ще не можуть обходитися без кисневих масок, однак їхнє життя поступово налагоджується. Мама жодного разу не пошкодувала про те, що не перервала вагітність, коли лікарі рекомендували це.

Джерело:

Related Post