fbpx
Breaking News
Відверте зізнання Тіни Кароль: “Мій найбільший страх…”
Це вони, ті самі! Як же я зраділа, коли мамина подруга поділилися зі мною цим рецептом трубочок, саме таких, які ми з сестрами обожнювали у дитинстві! Виходять невеличкі, з пісочно-дріжджового тіста, ніжні, хрусткі, тануть в роті… Більше нічого не кажу. 
Подолати застуду за 24 години можливо! Погодинні поради лікарів: що зробити вранці, по обіді і ввечері.
В той момент тишу змінили перешіптування, які поступово перетворилися в галас. Наречена повернулася до нареченого і дала йому ляпаса. Мати нареченої втратила свідомість. І тільки наречений абсолютно не розумів, що тільки що сталося…
– Михайлику? Так це не сон? – сльози струмком стікали по щоках жінки. Від несподіванки, вона не могла навіть говорити. – Не сон, мамо, я вчора приїхав, хотів сюрприз зробити. Чому ти не повідомила, що Олена з Катериною, запроторили тебе сюди? Я ж думав, що у тебе все добре
Україна
Воїнам АТО заборонили розривати контракти

Президент України наклав вето на закон про дострокове звільнення контрактників Збройних Сил.

Тепер мобілізовані військовослужбовці не мають права укладати короткострокові контракти під час “особливого періоду”, не можуть звільнитися з армії після закінчення контракту, розривати або переукладати його. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Зміни, які були внесені в текст закону (прийнятого Верховною Радою 12 липня 2016 року – ІФ), створили умови, при яких можуть бути створені негативні наслідки для обороноздатності держави”, – заявив заступник начальника Генштабу ЗСУ Володимир Талалай.

Читайте також: АТОшники зняли новий кліп про українських бійців

Джерело

Related Post