fbpx
Суспільство
Вперед ногами: новий лайфхак Супрун дoбuв українців

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, яку українці охрестили “руйнівницею міфів”, шокувала черговою порцією порад.

Очільниця МОЗ розповіла,чому, на її думку, необхідно транспортувати пацієнтів ногами вперед.

Про це вона написала на у Facebook.

“Іноді забобони перемагають здоровий глузд. Особливо дивує, коли спостерігаю віру в “погані прикмети” серед медиків – людей, які в повинні керуватися фактами, доказовою медициною і бути експертами по логічному мисленню”, – розпочила свою тираду Супрун.

Читайте також: СПРАВЖНЯ ОСІНЬ: СИНОПТИКИ ПОПЕРЕДИЛИ ПРО РІЗКУ ЗМІНУ ПОГОДИ

За словами чиновниці, до неї недавно звернувся лікар з проханням вплинути на розвінчання забобону про те, що ні не можна перевозити пацієнта на каталці або носилках ногами вперед, оскільки таким способом виносять небіжчика і українці вважають це поганою прикметою.

У відповідь на запит медика Супрун наголосила, що у всіх міжнародних протоколах є лише одна рекомендація – транспортувати людину вперед ногами.

Ця рекомендація стосується транспортування пацієнтів як і до будівлі лікарні, так і всередині.

На саме такий вид переміщення пацієнта, зазначає міністр, є важливі причини:

“Це знижує ризик травмування людини, адже медики часто рухають каталку дуже швидко і можуть зачепити нею стіни, меблі або інші предмети. Така позиція допомагає самому пацієнту бачити напрямок, куди його везуть”, – пояснила очільниця МОЗ.

“Окрім того, у всьому світі перевозити пацієнтів ногами вперед – усталена практика”, – додала Супрун.

Джерело.

Related Post

facebook