fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Вперше за 37 років: Трамп порушив один із принципів політики США

Обраний президент США Дональд Трамп вперше із 1979 року провів пряму розмову з президентом Тайваню, всупереч дипломатичної політики Білого дому.

Про це повідомляє ВВС Україна.

Так, у заяві групи, яка займається питаннями передачі влади у США, говориться про те, що Трамп обговорив з президентом Тайваню Цай Інвень “тісні зв’язки у сфері економіки, політики і безпеки” під час телефонної розмови.

У свою чергу адміністрація президента Цай повідомила, що у розмові з Трампом брали участь міністр закордонних справ і голова ради національної безпеки Тайваню.

Сам Трамп у Twitter повідомив, що Цай сама зателефонувала йому, щоб привітати з перемогою на президентських виборах у США.

Як відомо, із 1979 року в США діє закон про відносини з Тайванем, який закріплює співпрацю США і Тайваню у багатьох сферах, але залишає поза увагою загальноприйняті дипломатичні відносини.

Читайте також: Фото, яке краще за слова говорить про Трампа і Обаму

Джерело

Related Post