fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Наука
Врачи узнали, какой день недели идеален для занятий любовью

По результатам исследований  британских медиков, не каждый день недели подходит для занятий любовью.

Как говорится в статье, опубликованной по результатам опросов, медикам удалось найти взаимосвязь между днями недели и желанием любви.

Оказалось, что в разные дни недели разное рабочее настроение сказывается на желании близости. Так, например, в понедельник людям хочется заниматься любовью намного меньше, чем во все другие дни, поскольку они думают о предстоящей рабочей недели и не настроены на романтический лад.

Также не очень высоко желание во вторник и среду, а вот четверг оказался идеальным днем для занятий любовю, поскольку и мужчины и женщины в этот день максимально расслаблены и настроены на процесс.

Читайте также: Пакуйте чемоданы: телескоп Kepler открыл двух “близнецов” Земли

Этот день оказался даже более удачным для любви, чем выходные, когда у людей намного меньше желания из-за сниженной активности в целом.

Источник

Related Post