fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Вродливі й небезпечні: іноземці скаржаться на наречених з України

В інтернеті з’явилися “чорні списки” українських наречених, на яких скаржаться іноземці.

Оголошень про шахрайства жінок на сайті “Чорний список наречених” сотні. З фото та копіями паспортів цих дівчат.

Історії схожі. У листуванні з закордонними принцами дівчата скаржаться: стала жертвою грабіжника, потрапила в жахливу аварію, документи постраждали через війну під час обстрілів.

Просять переслати їм гроші, а потім зникають.

Професійна сваха підтверджує, що в інтернеті дійсно можна зустріти спритників, які ховаються за фото.

“Хтось, у кого фотографії красивих дівчат, спекулює на цьому. Пише від їх імені листи, просить від їх імені гроші і вибудовує цілу аферистичну схему”, – розповідає сваха Наталя Коваль.

Не секрет, що українки в очах іноземців найбажаніші наречені.

Особливо багато бажаючих знайти свою половинку в Україні серед німців і американців. Щорічно їх приїжджає до нас по кілька тисяч, і більшість історій завершується все ж хепі-ендом.

Читайте також: У МЗС ПОЯСНИЛИ ТОНКОЩІ ЗАСТОСУВАННЯ «БЕЗВІЗУ» З ЄС

Джерело.

Related Post