fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Наука
Встановлено перший контакт з інопланетянами (відео)

Інопланетний космічний корабль підлітав до МКС (міжнародна космічна станція). В цьому переконані уфологи з усього світу, включаючи і знаменитого на весь світ Скотта К. Уоринга, які прокоментували популярне у Мережі відео з космічної станції.

“Прибульці тоді змогли проникнути на борт МКС, вибити гермодвері і вступити з астронавтами в контакт. Про подробиці цієї розмови, як і про сам факт її, нічого не повідомляється. Немає і ніяких відеотрансляцій нібито з технічних причин. Можливо, що вже немає і самої МКС, а самі вчені старанно це приховують, – розповідають уфологи.

Відзначимо, що після візиту прибульців, співробітники NASA відразу ж оголосили про тимчасове припинення відеотрансляції з камер, встановлених на МКС у зв’язку з технічними неполадками.

Читайте також: У Мережі з’явилися прекрасні знімки космосу

Джерело

Related Post