fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Культура
Вуличний музикант підкорив Світлану Лободу

Співачка зайнялася продюсуванням

Світлана Лобода вирішила почати новий виток своєї кар’єри з розвитку альтернативної музики в Україні. На думку співачки, один з найпопулярніших в світі жанрів необгрунтовано слабо представлений в нашій країні.

У партнерстві зі своїм продюсером Нателлою Крапівіною і саундпродюсером Михайлом Кошовим LOBODA заснувала новий музичний лейбл BogArt і в рамках його роботи представляє перший сингл репера Gadar – “Не плачь”.

“Коли я почула, як цей хлопець читає, не повірила, що він українець. Gadar робив це як “чорний”! Його тембр і різні відтінки голосу підкорили мене. Ми з Нателлою давно думали про продюсування артистів і, нарешті, знайшли, з ким хотілося б почати цей нелегкий, але цікавий шлях”, – прокоментувала LOBODA.

Артист, що виріс на вулиці, знає, що таке втрачати і вміє пробивати собі дорогу. “На сучасній сцені, де превалює образ  хлопців, яких при поганому освітленні легко сплутати з дівчатами, Gadar – подарунок для всіх жінок, котрі сумують за чоловічим плечем, по-справжньому сильним голосом, за турботливими, ніжними руками. Цей хлопець, як молодий Бельмондо з “Божевільного П’єро”. Він готовий на все заради любові”, – зазначила Нателла Крапівіна.

Читайте також: Бенедикт Камбербетч підірвав концертний зал виконанням хіта Pink Floyd (відео)

Джерело

Related Post