fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
Вибухнув автобус у центрі Туреччини: багато загиблих

У центральній частині Туреччини вибухнув автобус поблизу університету в місті Кайсері.

Як передає Інтерфакс, внаслідок вибуху загинуло кілька людей та є поранені. В мережі повідомляють про щонайменше 33 загиблих.

На момент вибуху в автобусі перебували військові. На місці події вже прибули медики.

Місцеві ЗМІ припускають, що трагедія сталась через теракт. За непідтвердженими даними, невідомі підірвали пристрій, який знаходиться в одному із сусідніх автомобілів.

Поки ніхто не взяв відпровідальність за вибух.

Читайте також: СКІЛЬКИ УКРАЇНЦІ, ЄВРОПЕЙЦІ ТА АМЕРИКАНЦІ ЗАРОБЛЯЮТЬ ЗА ГОДИНУ

Джерело.

Related Post