fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
життєві історії
Виходячи заміж за багатого іноземця, не думала, що доведеться його утримувати

Моя подруга Олена 10 років живе в Німеччині. Заміж була, але через рік з чоловіком розлучилася. І зітхнула. Жити стало легше, простіше.

Німці ж вони якісь – кожну копійку рахують. Я за тебе в кафе заплатив? Тепер твоя черга. Ні подарунка, ні квіточки, ні крапельки парфумів. Нудно і сумно.

До 30 років Олена насолоджувалася свободою. Але мама всю лисину проїла – час йде, народжуй від чоловіка з хорошою генетикою. Джерело

Навіть якщо він тебе заміж не візьме, ти на аліменти будеш як сир у маслі кататися. Але Олена чекала любові, а в 30 років – це майже що фантастика.

На роботі сподобалася вона 45-річному начальнику, Карлу. Але у того була дружина, 2 дітей і величезний будинок з майже виплаченої іпотекою. Такі як він, якщо не сім’ю, то будинок точно не кидають.

Але чим більше вона спілкувалася з Карлом, тим розуміла, що вони рідні душі. Ось, якщо б 15 років тому можна було їм зустрітися. Були б вони найщасливішими на землі!

Рік тяглися їх платонічні відносини. А потім Карл почав активно доглядати за Оленою. Пара боялася, як би дружина не дізналася. А виявилося, що якраз це їм і потрібно було. Дружина дізналася і вигнала Карла з дому.

Він, радісний, пішов. Дружина взяла дітей в оберемок і перевела в іншу школу, в сусіднє місто. Вона там працювала більше двох років і їздити на машині кожен день по годині туди і назад було утомливо.

Читайте також: – Підемо, дідусь пенсію вже отримав!

Будинок вирішили виставити на продаж.

Все сталося так швидко, що Олена і зрозуміти не встигла, а чи потрібен їй цей німець? У Німеччині чоловік після розлучення платить аліменти не тільки дітям, а й дружині, якщо її зарплата нижче певного рівня.

Виходить, що 50% своєї зарплати Карл повинен буде віддавати. І ще 20% витрачати на дітей зверху – подарунки, поїздки на канікулах. Ах, так, і іпотеку треба виплачувати, поки будинок не проданий.

Олена платить за квартиру, за комуналку. Купує їжу на вечерю. І планує вийти заміж за Карла.

«І довго ти будеш його утримувати?» – питаю я з роздратуванням.

«Давай без сарказму. Я сама в шоці, що так сталося »- зітхає Олена.

«Іноді задаю собі питання – а чи потрібно мені все це? Але так тяжко жити однією, ти собі не уявляєш. Нехай краще Карл зі своїми сімейними проблемами, ніж однієї ».

Related Post