fbpx
Без рубрики
Вuпaдковостей Hе існує! Випадок – це псевдонім Бoгa, коли Він не хоче підписуватися своїм Ім’ям

Часто можна почути від від людей фразу: “Дякую Випадку, що склалося саме так”. Проте Випадковостей не існує!

Випадковості не випадкові: БОГ ЗНАЄ ТВОЮ АДРЕСУ. Навіть не сумнівайся! Випадок – це псевдонім Бога, коли він не хоче підписуватися своїм ім’ям.

У Всесвіті є багато дивовижних способів, щоб звести людей один з одним. У пошуках відповідного житла, роботи або супутника життя багато хто виїжджає на великі відстані. І в той же час за лаштунками світової сцени працює Той, який створює для нас досконалі зв’язки. Джерело

Випадкових подій не буває. Збіги – це чудові події, в яких творець Бог, не бажає про себе заявляти. У планах Бога випадок не має ніякого значення. Все, що з’являється в твоєму житті, – це результат твоїх намірів і задумів.

Коли ти прагнеш виконати бажання свого серця, знай, що Всесвіту відомі всі твої наміри. Він організовує події твого життя.

У Бога є твоя адреса, і кожен твій рішучий намір заноситься в Великий довідник. Роби сам все, що в твоїх силах, без напруги і суєти, а деталі залиш для Небесного Центру.

Читайте також: «Я дуже нещаснuй. У мене все гipше, ніж в інших людей», – сказав молодий юнак мудрецю. І ось яку мудру відповідь він отримав

Коли людина робить все можливе для здійснення своїх намірів, а потім покладається на допомогу розумної невидимої Сили, відбуваються великі події.

Молися, плануй, настроюйся і роби все, що можеш. А потім нехай все йде своїм ходом – твоє вміння відпустити буде так само важливо, як і молитви.

Кожен, кого ти зустрінеш на своєму шляху, – це дійова особа в написаному тобою сценарії. Твоя турбота одна – постійно вдосконалювати сценарій, щоб фільм вийшов кращим. Відповідальність за режисуру твого фільму лежить на тобі.

Якнайбільше чудес Вам! Довіряйте Богу!

Related Post

facebook