fbpx
Breaking News
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
Культура
Вышел второй трейлер украинского мультфильма “Никита Кожемяка” (видео)

В волшебном мире мальчика и его новых друзей будет ждать много смешных и динамических приключений

Опубликован второй трейлер мультфильма “Никита Кожемяка”. Анимационный фильм продолжает историю известного героя Кирилла Кожемяки, который победил последнего Змея, только главным героем этой истории стал его 12-летний сын Никита, который не обладает удивительной физической силой отца и только благодаря силе характера должен победить змея и спасти мир.

В волшебном мире Никиту и его новых друзей будет ждать много смешных и динамических приключений. “Это удивительная сказка с захватывающим сюжетом и счастливым концом, в которой рассказывается об искренних чувствах, настоящей дружбе, и о том, что настоящее геройство не в физической силе, а в силе духа”, – говорится в релизе мультфильма.

Премьера мультфильма запланирована на 13 октября 2016 года.

Источник

Related Post