fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Світ
Вислови Ріанни в сторону Трампа сколихнули весь світ

Відома американська співачка Ріанна відреагувала на заборону президента США Дональда Трампа приймати в країну біженців з Сирії, а також призупинення програми прийому біженців з інших держав на найближчі 120 днів, повідомляє Корупція.Стар.

У своєму офіційному Twitter-акаунті дівчина вибухнула словами критики на адресу бізнесмена. Вона вважає, що своїми діями новий глава держави просто руйнує Америку зсередини.

“Це огидно! Жахливі новини! Америку руйнують прямо на наших очах. Це якою ж аморальною свинею треба бути, щоб зробити таке”, — написала вона в соціальній мережі.

Читайте також: УЛЮБЛЕНИЦЯ МІЛЬЙОНІВ СПІВАЧКА ТІНА КАРОЛЬ МОЖЕ СТАТИ НАЙКРАСИВІШОЮ В УКРАЇНІ

Джерело.

Related Post