fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
Виявили, як на сон впливає харчування

Американські медики дослідили, що проблеми зі сном мають ті, хто неякісно харчується.

Науковці з Медичної школи Пенсильванського університету виявили залежність тривалості сну від раціону харчування людини.

Люди, котрі сплять по 5-6 годин на добу, вживають найбільше калорій, а їхня їжа зазвичай одноманітна, передає Добрий лікар.

Люди, які спали по 7-8 годин, харчувалися різноманітно і збалансовано.

Також виявили, що мала кількість води в організмі скорочує сон.

Найдовший сон – по 9 годин і більше – був у тих, хто мало вживав шоколаду, чаю, насичених жирів та вуглеводів, але вживав багато спиртного.

Британські вчені протягом 10 років спостерігали за сном понад 1 млн осіб. З’ясували, люди, які любили поспати довше за 7-8 годин в день, вмирали на 30-40% частіше, ніж ті, чий сон становив близько 7 годин.

Читайте також: ЛЕГАЛІЗУВАТИ ВСЕ: ГРАЛЬНИЙ БІЗНЕС І “КАЗИНО ВНУТРІШНІХ СПРАВ”

Джерело.

Related Post