fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Вже не холостяк: Олександр Пономарьов опублікував фото з нареченою у весільній сукні (ФОТО)

“Скрізь пишуть, що я тиран і альфонс. Але я ніколи ні в кого не брав навіть копійчини, щоб не повернути.

Ми з Вікторією одружилися занадто рано, коли ще погано знали один одного, і у нас не склалися стосунки. Чесно кажучи, вже не хочеться говорити на цю тему: це було болісно, ні до чого це зараз згадувати”, – говорить Олександр Пономарьов

“Чому ніхто ніколи прямо у мене не питає, а пишуть неперевірену інформацію? Ні, це не правда. Я не живу в цивільному шлюбі. І я не шукаю любов, але вірю, що коли-небудь зустріну свою людину”, – зізнався Олександр Пономарьов.

Марічка і я ! #viva @m_yaremchuk

Світлину опубліковано користувачем Пономарьов Олександр (@ponomaryovoleksandr)

Єдиною жінкою, яка допомагає скрасити “життя холостяка”, за словами артиста, є його 16-річна дочка Євгенія.

“Вона мені дуже допомагає з молодшеньким сином Сашком. Звичайно, вони, буває, сваряться – як старша сестра і молодший брат. Але дуже забавно спостерігати, як вони спілкуються”, – з посмішкою говорить Олександр Пономарьов.

Читайте також:Цю дівчину називають «меланіновою богинею»: історія незвичайної краси

Джерело.

Related Post