fbpx
Breaking News
У листопаді вона просто пішла у ванну і … Модель не знала що вагітна і народила у ванній! :)
Мої їли б хоч кожного дня! Не знаю, як у вас, а на моїй кухні зелені шпинатні млинчики і оладки – вже постійні жителі і стали улюбленцями всієї родини! Ділюся двома своїми перевіреними класними рецептами: млинців і оладок. Ловіть – можливо, пригодиться!
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Економіка
Вже цього місяця: зарплати перерахують за законом, українці отримають надбавку

Роботодавці можуть підвищити зарплату в липні тим працівникам, у яких вона індексувалася в січні 2019 року. Джерело

Так, при перерахуванні зарплати необхідно керуватися нормами п. 5 “Порядку проведення індексації грошових доходів населення”, затвердженого постановою КМУ №1078 від 17.07.2003 року.

Крім того, визначити, хто саме може розраховувати на підвищення зарплати в липні 2019 року, допоможуть кілька правил.

“Індексація проводиться у тому разі, коли індекс споживчих цін перевищив поріг індексації, який з 01.01.2016 становить 103%.

Право на поточну індексацію мають працівники, у яких останнє підвищення посадових окладів відбулося в січні 2019 року на суму 62,22 грн (2007 грн х 3,1%).

Також право на поточну індексацію мають і ті працівники, у яких підвищення відбулося в грудні 2018 і раніше”, – йдеться в статті.

Читайте також: 30 липня: Молитва до святої Маргарити, яку потрібно читати в хвилини слабкості, в подоланні складних життєвих ситуацій і яка допомагає  змінити свою долю

Наголошується, що індексація розраховується виходячи з двох пунктів.

“Оплату праці індексують у межах прожиткового мінімуму для працездатних осіб. В липні 2019 індексації підлягає оплата праці в межах 2007 грн”, – сказано в повідомленні.

Related Post