fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
життєві історії
Я дізналася, що розлучуся в день мого весілля

Ми познайомилися з Пашею, коли нам було по 20 років. Випадкова зустріч, пристрасть, все дуже швидко закрутилося і вже через півроку ми вирішили одружитися.

Потім була підготовка до весілля, приємні клопоти, за якими я не дуже звертала уваги на якісь проблеми в стосунках. Рожеві окуляри щільно сиділи на моїй переніссі.

В день весілля Паша не приїхав мене викуповувати. Вірніше приїхав, але через дві години після призначеного часу.

П’яний, з краваткою в руках і cbyzrjv під оком. Я сильно розлютилася – як так можна несерйозно ставитися до мене? Позлити і проковтнула – в РАГСі чекають, ресторан замовлений, гості в зборі.

Читайте також: Як я провчила свою свекруху, раз і назавжди. На неї було шкода дивитися

У момент, коли ми обмінювалися кільцями, я не могла одягнути Паші кільце – воно просто не лізло!

Над цим завданням я пихкала хвилини дві, а у самій в голові металися думки – не до добра це, розвалиться шлюб (така прикмета є).

Через півроку чоловік втрачає своє кільце. Я виду почнуть акредитувати, але все одно занепокоїлася, згадавши ситуацію в РАГСі. Ми швидко купили йому нове і вирішили про це не згадувати.

Але через півроку він знову втрачає кільце! А ще через півроку кільце втрачаю я.

У кільцях справу чи ні, але ми розлучилися через два роки після весілля.

І я не була цього здивована, адже все пішло не так в день нашого одруження і тривало далі.

Відносини відразу зіпсувалися, почалися конфлікти, перетягування ковдри на свій бік. Загалом, до прикмет я тепер прислухаюся.

Related Post