fbpx
Breaking News
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
З будинку мама нахабну доньку виставила, безсовісним чином онуків не пошкодувавши. Прийшла сестра до мене. Я до себе її не пустила – я ж собі не ворог, але і просто пройти повз втомлених племінників, не змогла. Видала сестрі ключі від нашої з чоловіком дачі і викликала їй таксі. Та, як виявилось, даремно
– Ось тобі, що, нормальних дівчат мало? – лаялася вона на Дениса. – Он їх скільки ходить – молодих, красивих, вільних, бездiтних. А ти розлучену з причепом знайшов. Навіщо тобі чуже насіння ростити та утримувати? Думаєш, він тобі хоча б подякує, коли виросте? Ага, тримай кишеню ширше! Ні-і-і, чужих дітей виховувати – марна праця
Зять, коли їде до мене в гості, питає, чи буде його улюблений салатик. І не дарма, бо цей смак – ідеaльний! У ньому зібрані всі найсмачніші продукти, які просто ідеально поєднуються між собою! Здuвуйте i ви свoїх рiдних!
– Слухай, у мене дуже цінна пропозиція. Зараз приїду. – Від візиту Маргарити, я доброго не чекала. Вона дуже скaндальна особа. Замучила свою власну маму до такого ступеня, що та попросила родину дочки з’їхати, тепер, ось, свекруха їх терпить
Суспільство
Я його вже не дочекаюсь…

Мати українського активіста Володимира Балуха в арешті сина звинувачує себе.

Розповів 32-річний журналіст Антон Наумлюк, який висвітлює судові процеси в Криму по справам українських активістів і кримських татар.

“За справою Володимира Балуха слідкував із самого початку. Дозвіл на обшук було виписано за місяць до нього самого. Причому в папері чітко вказано, що саме й де повинні були знайти у будинку Балуха. Справа не в патронах і вибухівці. Володимир публічно відмовився від прийняття російського громадянства, повісив над будинком український прапор. Цього було достатньо”, – говорить журналіст.

Володимир Балух мав змогу виїхати на материкову Україну ще в самому початку “Русской весны”. Але залишився доглядати хвору маму.

“Наталія Балух мешкає у Серебрянці. Село далеко від Сімферополя й її мало хто навідує. Вона має проблеми зі здоров’ям, зараз її навідують сусіди. Винує себе в арешті сина. Останній раз, коли бачились, вона повернулася до мене і сказала: “Я його вже не дочекаюся”, – розповідає Антон Наумлюк.

Читайте також: «А ЧОГО МЕНІ БОЯТИСЯ?», — МАТІР ПОЇХАЛА НА ПЕРЕДОВУ ДО ДОЧКИ-ОФІЦЕРА

“Проблема ще в тому, що Володимир Балух жив зі свого фермерського господарства. Зараз весна й час на польові роботи. Його літня мама сама нічого не може зробити. Це означає, що на весь рік він не має засобів для існування.Володимира можуть випустити, коли пообіцяє вести себе тихо. Але він на компроміси не згоден “, – пояснює журналіст.

Джерело.

Related Post