fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Події
Я навчу тебе любити радянську владу: черкаська вчителька криком зірвалась на 10-річну дівчинку

У Черкаській школі №17 вчителька Наталія Макаренко зірвалась криком на десятирічну школярку. Запис розмови був зафіксований на диктофон.

Як пише ТСН, десятирічна школярка Марічка поскаржилась батькам на те, що у класі її почали обзивати “пацюком і українкою”. За словами дівчинки більшість дітей перестали з нею спілкуватись, почались глузування та постійні образи.

Ставлення до школярки в класі змінилось після того, як її батько оприлюднив записи з уроків англійської мови, що викладає.

“Ти нормальна чи ні? Вас батьки взагалі виховують?! Ви всі вирішили дістати мене тут по черзі? Читай давай, а то сидиш сопеш! Що ж ви сидите обличчям тупо торгуєте і нуль! Третій місяць поспіль. Я влаштую такий хай, що мало нікому не здасться. Я тебе навчу любити радянську владу”, – говорить вчителька на одному із записів (на відео з 36 секунди).

Як стверджує батько Марічки, після таких занять у неї зникло бажання вчитись, вона постійно скаржилась на головний біль та погане самопочуття.

Директор черкаської школи запевнив, що на вчительку ніхто ніколи не скаржився. Однак також додав, що нещодавно педагог скаржилась на особисті проблеми. Директор припустив, що цей момент ймовірно впливав на емоційний стан вчительки.

Департамент освіти Черкас вже ухвалил попереднє рішення про звільнення вчительки та винесення догани директорові школи. Однак остаточно рішення поки не було.

В той же час у класі дівчинки практично усі батьки виступили на захист вчительки англійської.

Читайте також: США РОЗГЛЯНУТЬ МОЖЛИВІСТЬ ЗНЯТТЯ САНКЦІЙ З РОСІЇ, – РАДНИК ТРАМПА

Джерело.

Related Post