fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
“Я підклав свої рученята”: Гаврилюк розповів свою версію інциденту з журналістом у Раді

Нардеп від “Народного фронту” Михайло Гаврилюк заявив, що не нападав на журналіста, а навпаки, хотів підтримати при раптовому падінні. Про це він сказав у кулуарах ВР, передає телеканал “112 Україна”.

“Сьогодні, йдучи зі мною, спускаючись по сходах, він йшов, я мовчки. Сказав, що я йому не даю інтерв’ю, що більше ніколи не буду давати йому інтерв’ю, а він все одно. Я спускався в буфет, я іноді люблю там пити каву.

Я ще раз хотів сказати йому, що не дам інтерв’ю, різко розвернувся і сказав. При цьому він почав падати. Якби я знав, що він на мене буде таку кляузу писати, я б його не підтримав. Я підклав свої рученята, щоб його утримати.При цьому він, коли падав, у нього впав телефон, я його, звичайно, втримав.

Я однією рукою не міг утримати, повинен його зверху підтримати. Сорочка виявилася дуже слабкою. Сорочка порвалася, обличчя розбилося, телефон розбився. Я в чому винен? Що я його хотів врятувати? “, – сказав Гаврилюк.

Як повідомлялося, 18 травня журналіст Василь Крутчак на своїй сторінці в Facebook повідомив, що в результаті конфлікту з Михайлом Гаврилюком у нього розбитий телефон і розірвана сорочка.

Читайте також: «ДВА ДИВА ЗА ОДИН ДЕНЬ»: ЩО ПОБАЧИЛИ ВІРУЮЧІ ПІД ЧАС МОЛЕБНЮ ПІД РАДОЮ

Джерело.

Related Post