fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Інтернет
“Я відчуваю, як піднімається твій ВВП”: соцмережі сміються з роботи Савченко в службі сeкс по телефону

Зізнання народного депутата Надії Савченко про свою роботу у службі сeксу по телефону на залишило байдужими користувачів соціальних мереж. Так, інтернет вибухнув жартами на сeксуально-політичну тему, в центрі уваги яких фігурує, звичайно ж, Савченко, передає Канал 24.

Нагадаємо, нардеп Надія Савченко зізналася, що в юності працювала в сeксі по телефону та за таку роботу отримувала “шикарну зарплату”.

Читайте також: Головне, щоб мене у Росію пустили, а решта – неважливо, – Волочкова про візит у Крим

“Будучи президентом, Савченко піднімала б не тільки людський дух, а й дещо інше”, – припускає Twitter-користувач Плохой Зялт.

“Я ось подумав, що досвід, отриманий Надею Савченко під час роботи в службі телефонного сeксу безцінний для посади президента України”, – написав користувач Голос Мордора.

Читайте також: Читання «Отче наш» у Раді: мережу глибоко шокував новий законопроект


Related Post