fbpx
Breaking News
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Цi рядки пoвинен прoчитати кoжен: Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що завтра у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу… 
Шоу-бізнес
“Я вижила. Моє життя ніколи не було бездоганним, і я не претендую на це” – одна з найгарніших жінок планети не приховує ні минулого ні теперішнього і відверто розповіла, чому досі без родини.

Нещодавно 49-річна зірка Наомі Кемпбелл дала інтерв’ю журналу Wall Street Journal, в якому відверто розповіла про зворотній бік своєї слави.

Американська топ-модель Наомі Кемпбелл багато років вважається однією з найкрасивіших жінок планети.

Вона красива, успішна, багато заробляє, користується успіхом у чоловіків, однак це не означає, що її життя схоже на казку, пише WomanEL.

Так, супермодель не приховує, що якийсь час в минулому захоплювалася наркотиками, але, на щастя, зуміла подолати згубну залежність.

«Я вижила. Моє життя ніколи не була бездоганним, і я не претендую на це. Я в числі перших відкрито зізналася в своїй наркозалежності. Дякую Богові за те, що мені вдалося стати  наркоманом, який видужав, і алкоголіком, який видужав», – заявила знаменитість.

Крім того, торкнулася Наомі і теми відсутності сім’ї та дітей, незважаючи на свої численні гучні романи з відомими і багатими чоловіками.

Красуня зізнається, що все ще не втрачає надії рано чи пізно стати мамою. Однак, незважаючи на відсутність другої половинки, Кемпбелл не вважає себе самотньою.

«Бути однією не означає бути самотньою. У мене немає часу ні на нудьгу, ні на самотність. У відносинах для мене важлива конфіденційність. Завжди переживаю, що робота буде заважати», – зізналася модель.

 

Джерело

Related Post