fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Суспільство
Як 15 червня розважаються галасливою юрбою, дорослим дарують вино, а дітям – цукерки

У церкві 15 червня відзначається день святителя Никифора, сповідника, патріарха Константинопольського.

У цей день дівчата плели вінки на щастя — робили їх з берізки. Крім того, була поширена традиція прикрашати будинки гілками. У народі цей день називали В’юнець.

Раніше проводили велику кількість обрядів, які не дійшли до нашого часу і сьогодні не використовуються.

Відомо, що 15 червня селяни збиралися за околицею галасливими компаніями, після чого починали ходити вулицями всією юрбою і співати пісні, присвячені парам, які одружилися в поточному році.

Дорослих людей 15 червня пригощали вином, а дітей — цукерками, або ж давали їм дрібні гроші. До вечора молодь збиралася на ігрища, спілкувалася між собою.

Дівчата плели вінки з в’юнка і водили хороводи. Хлопці боролися один з одним і змагалися у силі та спритності.

Говорили, що робити вінки з в’юнка – означає, за прикметами, плести своє майбутнє добрими думками. На столі 15 червня стояв свіжоспечений коровай, який був уособленням сонця, багатства, благополуччя.

Іменини в цей день відзначають Марія, Дмитро, Ілля, Костянтин, Іван.

Читайте також: 7 ОЗНАК ТОГО, ЩО БАТЬКИ НЕПРАВИЛЬНО ВАС ВИХОВУВАЛИ

Прикмети 15 червня:

Зранку 15 червня сонце в невеликому тумані — погода буде тихою і теплою.

Дощ пішов — прикмета того, що буде хороший урожай конопель і льону.

Вітер 15 червня дме із Заходу — найближчим часом буде похолодання.

Туман зникає після сходу сонця — до хорошої погоди.

Під час сходу сонця стоїть духота — до негоди.

Погода буде спекотною і сонячною, якщо на заході небо блакитне, золотаве або яскраво-рожеве.

Колючки оцвітини чортополоху (реп’яха) розійшлися в сторони, прийняли горизонтальне положення, головка стала більш колючою, видає нудотний запах — до хорошої погоди.

Коли павуки зовсім не працюють, раптово починають рвати частину своєї павутини і заповзають в темний кут — буде вітер.

Джерело.

Related Post