fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Суспільство
Як бойовики “патріотизм” в дітях виховували

На дитячих майданчиках окупованої Горлівки розвісили прапори із символікою “ДНР”.

Відповідними знімками поділилися користувачі у соціальних мережах.

За словами очевидців, в Горлівці підконтрольна бойовикам адміністрація встановила дитячий майданчик.

“Оцініть, яким місцем дітям пропонується сідати на герб “ДНР”. Так патріотизму не виховаєш. Та й гойдалок можна було б поставити більше ніж прапорів “республіки”, – прокоментував знімки місцевий журналіст Микита Синицин.

bojoviki

Читайте також:

Джерело

Related Post