fbpx
Breaking News
Якщо у мене в холодильнику залежалась капустина, тоді я одразу ж готую цю неймовірно смачну запіканку. Приготувати її дуже легко, а виходить неймовірно смачно! А ще, я готую її замість голубців, коли геть немає часу – це значно краще і простіше! Спробуйте!
Господиньки, рекомендую спекти цей смачний НОВИЙ пляцок “Зелений гай”: рецепт дуже вдалий, пляцок виходить м’якенький, ніжний, не приторний і легко печеться
«Катя, Катруся, відкрий очі, відкрий, тобі сильно бoляче? Ну, потерпи, не бійся, я з тобою». Ольга притискала до себе дитину, не в силах допомогти, намагаючись увібрати всю бiль: «Мамочко, не плач». Катюша із зусиллям стиснула повіки, як раніше, коли чогось дуже сильно боялася і більше Ольга ніколи вже не бачила той яскравий колір неба
Ірина хотіла увірватися в кімнату, вчепитися нігтями в зрадника чоловіка і в суперницю. Але ноги раптом стали ватяними. «За що?» – металося в голові. І шість років шлюбу як одна мить пронеслися перед її очима
– Навіщо ти мені дзвониш? На годиннику друга годині ночі. – Щоб сказати, що я так чекав цього дня з тобою, але не дочекався. Тобі весь час було ніколи. Більше я не змогла заснути до ранку. Думала про те, як ми жили, куди поспішали, як любили і чому так бездарно розтринькали цю любов
Лайфхаки
Як часто потрібно мити волосся насправді: три фактори

Можливо, ви все робите неправильно.

Чому волосся стає жирним

Причина – в сальних залозах в нашій шкірі. За добу вони виділяють близько 20 г шкірного сала. Ця речовина проникає в волосся і оберігає їх від висихання. Джерело

Як часто потрібно мити волосся насправді

Дві ключові речі, які варто запам’ятати:

  • Шкірне сало – це не дивна примха природи, яка робить нас некрасивими. Воно необхідне для запобігання зайвого висихання і ламкості волосся.
  • Робота сальних залоз є індивідуальною характеристикою людини, яка залежить від його віку, стану здоров’я, генетики та інших факторів.

Як часто потрібно мити волосся саме вам?

Параді Мірмірані (Paradi Mirmirani), фахівець-дерматолог фірми Kaiser Permanente, у відповідь на це питання говорить, що однакового рішення для всіх людей просто не існує. Але є одна істина, яка стосується всіх без винятку.

Ніхто не повинен мити своє волосся кожен день.

Занадто часте миття голови може принести більше шкоди, ніж користі, стверджує директор клініки волосся Бостонського медичного центру Лінн Голдберг (Lynne Goldberg).

Це парадоксально, але люди, які намагаються часто мити голову, стикаються з тим, що їх сальні залози починають виробляти більше жиру. Організм не терпить настільки безцеремонного втручання і прагне заповнити втрати.

Читайте також: Вісім простих способів прив’язати до себе кохану людину

Ось три фактори, які необхідно враховувати, щоб правильно відповісти на поставлене вище питання:

  • Тип шкіри.

Якщо вашу шкіру і волосся можна віднести до нормальних (не надто жирні і не надто сухі), то, ймовірно, необхідно мити голову один або два рази на тиждень.

Якщо ж у вас жирний тип шкіри, то слід робити це трохи частіше.

  • Текстура волосся.

Цей фактор впливає на те, як швидко шкірне сало поширюється від коренів по всій довжині. Жорсткі або кучеряве волосся уповільнюють цей процес, тому їх власникам може знадобитися всього одне миття в тиждень.

З іншого боку, люди з тонкими прямими волоссям змушені мити голову двічі на тиждень або навіть частіше.

  • Стиль.

Ще одна річ, яку ви повинні враховувати, – це ваша зачіска. Існують різні рекомендації для коротких і довгих стрижок, а також фарбованого волосся.

Найкращою відповіддю, який підійде для максимального числа людей, полягає в тому, що голову необхідно мити приблизно раз в три дні.

Тим, хто звик до щоденного миття волосся, така рекомендація може здатися занадто радикальною.

Однак варто вам хоча б протягом декількох тижнів слідувати новим графіком, як робота сальних залоз нормалізується і вони стануть виділяти набагато менше жиру.

В результаті ваше волосся буде виглядати такими ж красивими, здоровими і чистими, як і при щоденному митті.

Related Post