fbpx

Як доглядати за джинсами, щоб вони довго носилися

Джинси – та річ, без якої неможливо уявити сучасну моду. Головна перевага таких брюк – багатофункціональність і комфорт. Джерело

Кому знайома ситуація, коли улюблені джинси заношувати в прямому сенсі до дірок? А так прикро, адже з ними не хочеться прощатися і викидати в сміттєвий бак.

Як продовжити життя улюбленому одягу і які основні правила по догляду за джинсами існують? Поговоримо в цій статті.

Перед тим як покласти штани в прання, подивіться наведені рекомендації по догляду на етикетці виробу. Адже часто господині нехтують правилами виробника і псують таким чином одяг.

Як прати джинси?

Якщо ви випадково відрізали етикетку або там немає ніякої інформації по догляду, пропонуємо загальні рекомендації з прання.

Незважаючи на грубість тканини, прати її потрібно в делікатному режимі.

Виробники джинсів радять переводити машинку в режим “делікатне прання бавовни” і не підвищувати температуру вище 40 градусів (найоптимальніша температура – 30 градусів).

Джинси-стрейч найкраще прати в холодній воді, оскільки прання в гарячій воді (від 60 градусів) прискорить вицвітання джинсів і може деформувати. Будь-які джинси рекомендують прати вивернутими навиворіт.

Читайте також: Літні шкільні канікули 2019 Україна: коли і скільки будуть відпочивати учні

Вчимося правильно сушити джинси

Якщо ви вдома користуєтеся автоматичної сушаркою, відразу забудьте про неї при сушінні джинсів. Справа в тому, що такий апарат може деформувати джинси та надати потертості через високу температуру.

Щоб ваші улюблені брюки виглядали як нові сушіть їх горизонтально на гладкій поверхні або вертикально, закріплюючи прищіпками на поясі.

А ви знали, що джинси ще можна і заморозити?

Такий спосіб більше підходить для ледачих і тих, у кого немає пральної машинки, а ручне прання – точно їм не по зубам. При заморожуванні бактерії вбиваються і таким чином джинси можна повторно носити, тим більше, що такий метод дозволяє заощадити час і воду.

А ще прихильники заморозки запевняють, що тканина не псується і не з’являються потертості. Але в будь-якому випадку виникає питання, а що робити, якщо на джинсах є бруд і плями?

Гладити або не прасувати – ось в чому питання?

Модники давно розділилися на два табори – ті, хто гладять джинси і ті, хто в цьому не бачать сенсу.

Фактично, джинс не вимагає прасовування, але якщо вам штани більш комфортні в носінні після прасування, то чому б не пройтися праскою по холоші.

Тільки запам’ятайте, що прасувати джинси потрібно строго з вивороту. У будь-якому випадку гаряча пара прискорить появу потертостей, особливо на колінах і в районі кишень.

You cannot copy content of this page