fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Як досягти більшого в житті

Ставте перед собою великі цілі і вимагайте від себе більшого! Це те, що веде до успіху в реальному світі.

Якщо в вашому житті було багато падінь, рано чи пізно з’являться і злети. Тому створюйте свій бренд, продовжуйте вдосконалюватись, наслідуйте багатих і відомих людей та залишайтесь позитивно налаштованими.

Такі висновки випливають із сьогодення. Однак, якщо успіх в підприємницькій діяльності — ваша мета, тоді це були погані поради. Вони — протилежність тих дій, які потрібно робити.

Якщо ви хочете покращень в кар’єрі, бізнесі чи житті, найкраще, на що ви можете сподіватися, це невеликі результати. І коли я кажу невеликі, я маю на увазі маленькі. Такі, що ви будете ледве зводити кінці з кінцями, не маючи ніякої реальної мети, і, прокинувшись в один прекрасний день, зрозумієте, що даремно витрачали свої дорогоцінні роки.

Якщо ж, з іншого боку, ви дійсно хочете побудувати кар’єру або компанію, якою б могли пишатися, ви повинні ставити великі цілі — і навіть не трішки, а дуже. Найголовніше, що потрібно зробити, це підняти планку вище власних очікувань.

Гарно звучить, правда? Я це теж розумію, тому що це те, чого ми всі хочемо.

Всі ми хочемо виконувати важливу роботу, пишатися досягненнями, вести цілеспрямоване життя, пожинати плоди наших зусиль і бути фінансово забезпеченим та незалежним.

Іронія в тому, що ми самі все ускладнюємо. Якщо вам хочеться отримувати грандіозні речі з життя, ставте перед собою великі цілі.

Насправді є всього п’ять кроків для реалізації поставленої мети.

Вірте в себе

По-перше, ви повинні вірити, що ви тут через певну причину. Ви повинні вірити, що, як тільки ви її знайдете, вона підійде вам, як ідеальний одягу, який виглядає так, немов був пошитий саме для вас. Ви повинні вірити, що така річ існує і, якщо ви зробите правильний вибір, ви знайдете її.

Знайдіть роботу, яку вам подобається робити

Ви повинні вийти за межі екрану комп’ютера і працювати в такому місці, де зможете зустріти інших людей, і піддатися впливу нових можливостей.

Зосередьтеся на тому, щоб бути кращими

Коли ви знайдете таку роботу, то повинні зосередитися на тому, щоб стати кращими. Можливо, вам доведеться повернутися в школу і працювати кілька років, але якщо ви дотримуватиметеся цього, то станете кращими в своїй справі, в створенні кращої продукції, наданні кращого обслуговування. Якщо ви розумні і тямущі, ви підніметесь вище всіх і не боятиметесь конкуренції.

Загляньте в очі своїм страхам і подолайте перешкоди

Вірте в себе, і ви будете сильніші за інших. Вам доведеться стикатися зі страхами і проблеми, але не сходьте із шляху боротьби та протистояння. Виконуючи велику роботу, ви будете пожинати плоди.

Завжди з нетерпінням чекайте на нові випробування

Колись, через багато років, коли ви будете сидіти в своєму офісі, ви зрозумієте, що зробили для себе дуже багато, і тому гроші для вас більше не проблема.

Насправді, ви були дуже успішними, але потім ви полюбили свою роботу так, що завжди будете з нетерпінням чекати нових викликів в житті. Зрештою, це те, заради чого ми живемо.

Якщо вам коли-небудь було цікаво, що означає бути успішним підприємцем, урядовцем або бізнес-лідером, тепер ви знаєте. Це ніколи не означало виконання великої кількості дрібних справ, це означає — бути найкращим в чомусь одному. Ви повинні ставити перед собою великі цілі і вимагати від себе більшого. Це те, що веде до успіху в реальному світі.

Читайте також: ДМИТРО ШЕПЕЛЄВ: “З ЛІТАКА ЖАННУ ВИНОСИВ НА РУКАХ”

Джерело.

Related Post