fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Шоу-бізнес
Як Джолі та Пітт поділять дітей

Розлучення голлівудських зірок Анджеліни Джолі та Бреда Пітта обіцяє бути гучним.

Незважаючи на те, що в заяві на розлучення актриса не вимагає від чоловіка аліментів, подружжю все ще належить поділити спільно нажите майно і чималий статок – 400 мільйонів доларів.

Подробиці шлюбного контракту просочилися в пресу ще у 2014 році, коли Джолі та Пітт нарешті пішли під вінець.

Виявляється, у разі зради Бреда, Анджеліна стане одноосібним опікуном їхніх шістьох дітей.

Судячи з того, що в іноземній пресі курсують чутки про роман Пітта з колегою по знімальному майданчику Маріон Котійяр, дітей йому не бачити, як власних вух.

Що стосується значних статків, то при розлученні знаменитості планували розділити все зароблене у шлюбі в рівних частинах між дітьми. А також виділити певну частину на благодійність, повідомляє “Комсомольська правда”.

Читайте також: Валерій Меладзе забув відкрити рот під фонограму (відео)

Джерело

Related Post