fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Як худне Наталя Рудова: актриса похвалилася ідеальним пресом

Красуня зізналася, що її абсолютно влаштовує її тіло.

Актриса Наталя Рудова завжди стежила за своєю фігурою, так що найчастіше її можна зустріти в спортзалі. Але тепер вона стала виглядати ще краще.

Красуня демонструє на фото в Instagram вражаючий прес.

За словами Наташі, все-таки над стрункою фігурою потрібно працювати не тільки в спортзалі “Я ходжу в зал три рази в тиждень, іноді кайфую від цього, але, якщо чесно, я ледащо, часто змушую себе це робити, знаю, що треба” .

Не обійшлося і без голодування. “Тістечками не захоплювалася”, – додає вона.

Також Рудова зізналася, що її абсолютно влаштовує її тіло. “Мені подобається моє тіло”, – говорить Наташа.

 Читайте також: СТАЛИ ВІДОМІ СТАТКИ СИНА ПОРОШЕНКА

14262911_1392854687397346_602119087_n-1

Джерело.

Related Post