fbpx
Технології
Як культова українська поема ожила в американській відеогрі

Американська компанія Colabee Studios з Сієттла, розробник всесвітньо популярної відеогри “Never Alone”, присвятила свій новий проект Україні. На тлі російської агресії та окупації Криму, засновники компанії – колишній одесит Дмитро Верьовка та американець Шон Веші (Sean Vesce), вирішили показати світові справжню Україну. Нова відеогра “Forest Song” (“Лісова пісня”) за мотивами однойменного твору Лесі Українки відкриває українську культуру, традиції та символіку.

Розробники показали фрагменти свого проекту. У грі Лукаш отримує шанс повернутися в минуле і переписати фінал драми. Він раз за разом переживає моторошний день коли все втратив. Лише спілкуючись з Мавкою та іншими лісовими духами Лукаш зможе досягнути кінцевої мети – врятувати громаду села і відновити стосунки між світами людей і духів

Коли ви граєте на сопілці це дає вам силу літати і бачити світ духів. Символи вишиванки у грі мають магічну силу, а знання побуту і традицій українського села – ключ до перемоги.

“Все це не просто гра – це антропологічний проект”, – зазначають розробники.

Щоб достеменно відтворити кожну необхідну деталь, автори працюють з етнографами, їздять в експедиції до України та спілкуються із місцевими мешканцями.

Що означає весільний коровай, як працює український млин, що таке “фігура” – лише кілька речей про які можна дізнатись, граючи в “Лісову пісню”. А ще спробувати вивчити дещицю мови – всі діалоги і пісні будуть українською.

Нині гра ще на стадії розробки, але вже збирає професійні нагороди. І вже дуже скоро американська гра з українською душею закохає у себе світ. Принаймі, геймерів.

Читайте також: Як працює перша в Україні фабрика 3D-друку

Джерело

Related Post