fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Авто
Як купити авто в Європі

Журналісти програми “Джедаї” поділилися досвідом покупки автомобіля в європейських країнах.

У сюжеті повідомляється, що спочатку покупці відвідали кілька ринків старих автомобілів в Польщі і Німеччині. У Німеччині знайшли підходящий екземпляр – кабріолет шоколадного кольору. З продавцем без знання мови було непросто. Покупці змогли укласти угоду тільки з перекладачем. Проте наголошується, що перекладач зміг збити вартість.

Після за півдня були оформлені всі необхідні документи: договір купівлі-продажу, сертифікати, номера, страховку, а також виїзні документи, які дозволяють повернути ПДВ.

Після – в Україну.

Читайте також: Поліція спіймала водія з дуже дивним «кермом»

Джерело

Related Post