fbpx

Як навчити дитину правильно поводитися з незнайомими людьми: 4 поради

Часто діти стикаються з незнайомими їм людьми: в магазині, на дитячому майданчику, в парку біля каруселей і в багатьох інших місцях.

Більшість незнайомців звичайні громадяни, які поспішають у своїх невідкладних справах, але, на превеликий жаль, є і такі, які можуть завдати шкоди вашому малюкові і спілкування з ними абсолютно не безпечно.

Тому пропонуємо вам основні поради, як підготувати свою дитину до зустрічі з незнайомими людьми.

  • Розкажіть дитині, хто такий незнайомець. І які вони бувають. Наші батьки вчили нас не розмовляти з незнайомими людьми. До слова, це, частіше за все правильно.

Читайте також: НEЛЮДCЬКE ВИХОВАННЯ: ЖІНКА ПРИВ’ЯЗАЛА ЧУЖУ ДИТИНУ ДО ДЕРЕВА В ЛІСІ БІЛЯ КЛАДОВИЩА

Часом ми не завжди можемо дізнатися хорошого або поганого людини, адже зовнішність буває дуже оманлива.

Як показує гіркий досвід, недобрий незнайомець може бути приємної зовнішності, добре і охайно одягненим, приспати пильність своїм “позитивним” зовнішнім виглядом, а насправді замишляти негарні вчинки.

Найголовніше завдання батьків – це навчити свою дитину розпізнавати людей, яким можна довіритися і яких варто побоюватися.

  • Іноді з незнайомими людьми треба говорити

Навчіть дитину, що коли її потрібна буде допомога, він не повинен боятися попросити про неї.

Наприклад, коли дитина загубиться в магазині, парку, або заблукала по дорозі зі школи додому. У таких випадках малюк повинен просити допомоги у незнайомих людей.

  • Часто люди яких потрібно остерігатися зовсім незнайомці

Діти можуть піддаватися насильству не з боку незнайомців, а від людей зі свого оточення. Це можуть бути сусіди, вчителі, навіть родичі.

Важливо пояснити дитині, якщо хтось із дорослих поводиться по відношенню до нього неправильно, ображає морально або фізично, варто про це терміново повідомити.

  • Потрібно вчити дітей бути обережними, а не боятися всіх навколо

Потрібно вчити дітей обережності, але не лякати страшними розповідями про незнайомців. По-перше, щоб уберегти дитячу психіку, а по-друге, щоб не ускладнити процес комунікації з оточуючими.

Джерело.

You cannot copy content of this page