fbpx
Суспільство
Як навчитися любити себе: 10 порад

Любити когось неможливо, поки ви не полюбите себе. А щоб це сталося, потрібно навчитися радувати і наповнювати себе.

Примітно, що майже кожна людина знає, що приносить йому задоволення, але робить це вкрай рідко.

Вся справа в тому, що люди занадто застрягли в своїй рутині, і те, що розслабляє нас або живить нашу душу, швидко втрачається в низці щоденних звичних дій. Саме тому важливо навчитися любити себе.

Вашій увазі 10 порад, як навчитися любити себе:

1. Наповнюйте себе позитивною енергією

Чи не зосереджуйтесь на підвищенні своєї самооцінки, краще сконцентруйтеся на тому, щоб не порівнювати себе ні з ким.

Пам’ятайте про три основних компонентах: 1) самоповага, 2) відчуття себе як особистості, і 3) усвідомленість і ідентифікація себе.

2. Випромінюйте світло

Якщо ви бачите щось, що вам подобається в людині, скажіть йому про це, зробіть йому комплімент. Ви не повірите, наскільки чутливі люди до добрих слів! Діліться своїм добром і отримуйте задоволення від того, що принесли радість іншим.

3. Позбавтеся від високих очікувань по відношенню до інших

Нехай вони живуть своїм життям і не втручаються у ваше. Ваше завдання – рухатися вперед, отримуючи свої уроки і роблячи з них висновки.

4. Знаходьте час побути наодинці з собою

Важливо знайти час, щоб подумати, що насправді для вас важливо. Щоб полюбити себе, вам потрібен час від часу відпочивати від зовнішнього шуму і перемикати свою увагу на важливі для вас речі.

5. Прислухайтеся до інтуїції

Любити себе – значить не слухати ті негативні думки, які іноді грають у вашій голові, як заїжджена платівка. Позбавляйтеся від невпевненості в собі.

Швидше прислухайтеся до попереджувальних сигналів і виводите себе з ситуацій, які приносять дискомфорт.

Читайте також: ЧОТИРИ ГОЛОВНІ ПРИЧИНИ, ЩО ВИ НЕ ПОДОБАЄТЕСЯ ЛЮДЯМ

6. Створюйте кордон при спілкуванні з людьми.

Не давайте їм шансу користуватися вами, тиснути на вас або маніпулювати вами. Ніхто не має права втручатися в ваш простір без вашого на те дозволу.

7. Давайте собі час впоратися з емоціями

Ця рада слід пам’ятати перед важливими подіями, такими як зустріч з начальником або з’ясування відносин з близькими людьми.

Емоції повинні перебувати під контролем, а потім опрацьовуватися і відпускатися, інакше вони будуть роз’їдати вас зсередини і проявлятися у вигляді хвороб або фізичних недуг.

8. Робіть те, що змушує вас почувати себе добре

Обов’язково знайдіть час, щоб зустрічатися з приємними людьми і займатися тим, що вам подобається. Не сидіть вдома в повній самоті, переварюючи ту думку, що у вас все дуже погано і безперспективно.

9. Робіть перерви в щоденному графіку

Любити себе означає дозволити собі сходити на пляж і подивитися, як хвилі грають з піском, або прогулятися ввечері по парку. Шукайте моменти і дії, які дозволять вам уникати стресу.

10. Займайтеся медитацією

Ви можете легко ввести слово “медитація” в Google і знайти мільйони відео по цьому питанню. З цього вибору ви можете знайти те, що допоможе вам розслабитися і привести в порядок свої думки всього за 15 хвилин.

Джерело.

Related Post

facebook