fbpx
Breaking News
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
Суспільство
Як не переїдати: 3 важливих правила

Саме через постійне переїдання багато людей набирають зайву вагу і не можуть зупинитись.

Побороти це можна, лише взявши свій апетит під контроль. Ось кілька правил, які допоможуть вам у цьому.

Овочі та суп

Ці продукти чудово насичують організм, тож старайся додавати побільше овочів в раціон. Особливо зелених. Також варто їсти малокалорійну їжу, яка швидко наповнює шлунок. Це овочі, фрукти, супи та кисломолочні продукти.

Низький глікемічний індекс

Глікемічний індекс – це показник, який відображає швидкість розчеплення в організмі продуктів та перетворення їх на глюкозу. В мережі багато таблиць, які можна роздрукувати та використовувати.

Їжа з низьким глікемічним індексом підтримує рівень інсуліну на нормальному рівні, а він сильно впливає на метаболізм та апетит.

Читайте також: З ЧИМ НЕ МОЖНА ПИТИ ЧАЙ: СПИСОК ПРОДУКТІВ

Білкова їжа

Білок дуже добре насичує та втамовує голод. До того ж, на переварювання білків організм витрачає набагато більше калорій, ніж на вуглеводи.

Джерело.

Related Post