fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Як обрати репетитора

Учні та студенти завжди вдавалися до послуг репетитора. Але після запровадження зовнішнього незалежного оцінювання попит на репетиторство зріс у кілька разів. Батьки стали частіше наймати вчителів і викладачів, аби діти мали більше шансів вступити до університету.

Крім того, зараз репетитори часто допомагають учням зі шкільними предметами. Діти не можуть виконувати уроки самостійно або батьки прагнуть підтягнути їх з того чи іншого предмету.

“Репетиторство допомагає правильно систематизувати знання та контролювати вивчене. По суті, кожен предмет можна вивчити самостійно, але діти не знають, як це зробити. Школярі здебільшого не вміють виокремлювати головне й другорядне – конспектувати й структурувати інформацію. Цього їх не вчать. Та й фізично, у класі на 35 учнів неможливо підходити індивідуально до кожної дитини. Натомість репетитор вивчає психологію школяра і визначає рівень знань. Залежно від цього готує індивідуальний план”, – розповідає Олександр Сніжко. Займається репетиторством із математики понад 30 років.

Читайте також: ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО ВАС ОБМАНЮЮТЬ: 8 ОЗНАК

“Варто обирати вчителя залежно від віку дитини й складності предмета. Наприклад, для підлітка краще обрати шкільного педагога. Він розуміє психологію дитини краще за викладача вузу. Якщо ж порівнювати вчителя-професіонала й репетитора-професіонала, то для школяра бажано обрати репетитора, бо вчитель краще може організувати групову роботу, а репетитор – індивідуальну.

З перших занять буде зрозуміло – хорошого репетитора найняли, чи ні. Навчання буде ефективне, якщо він доброзичливо ставиться до учня, доступно пояснює, вибудовує рівні стосунки й спонукає учня до впевненості та самостійності”, – пояснює чоловік.

Джерело.

Related Post