fbpx
Здоров'я
Як поліпшити зір: легкі вправи для початківців

Гімнастику для очей потрібно робити при хорошому освітленні і бажано не в приміщенні‚ пише «Сегодня».

Якщо у вас погіршується зір, медики радить регулярно займатися спеціальною гімнастикою для очей.

Головне, не забувати і не лінуватися, кожен день виділяючи кілька хвилин для поліпшення власного здоров’я.

Отже, спробуйте робити ці вправи:

Проблиск

Вранці або вдень (у світлу пору доби) вийдіть на вулицю і виберіть об’єкт для занять (рекламний щит, оголошення, напис чітким шрифтом). Відійдіть від об’єкта на один-два метри і подивіться на нього.

Зображення повинно бути погано читаються, розмитим, але, як тільки ви моргнете, букви повинні на короткий час стати більш чіткими. Читайте напис, а потім, коли вона знову розпливеться – моргає.

У перший день вам доведеться моргати кожну секунду, щоб зловити “проблиск”. Поступово часовий проміжок збільшиться і ваші очі стануть більш тренованими. Вправу можна робити в кілька підходів, тривалістю до години.

  • Погляд в порожнечу

Прикриваємо очі і прикладаємо до обличчя долоні: праву руку до правого ока, а ліву – до лівого. Пальці на лобі з’єднуються. Дивіться в темряву, намагаючись розслабитися. Виконуйте вправу, коли вам хочеться відпочити.

  • Маятник

Ця вправа допоможе виробити звичку рухомого погляду. Вибираємо об’єкт, як для проблиску, фокусуємося на ньому, а потім переводимо погляд по рядку “вправо-вліво”, як маятник.

Втративши фокус, моргніте і повторіть вправу. Робіть вправу при кожній слушній нагоді.

Читайте також: ЯК І ВІД ЧОГО ДОПОМАГАЄ АЛОЕ

  • Промінь світла

Вправа для харчування очей сонячною енергією, силою і комфортом. Для його виконання потрібна сонячна погода або світло електричної лампи.

Щільно, але не напружуючись, закриваємо очі на хвилину, повертаючи обличчя до джерела світла. Повторюйте це приємне вправу п’ять-шість разів на день.

Всі вправи потрібно робити при хорошому освітленні, бажано не в приміщенні, і без перенапруження очей.

Related Post