fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Здоров'я
Як попередити хвороби серця

Щоб зберегти своє серце молодим і здоровим, потрібно пам’ятати всього лише сім правил.

Захворювання серця вважаються одними з найскладніших, і тому медики наполягають на їх профілактику. Природно, попередити недугу набагато простіше, ніж потім її лікувати і проходити тривалий процес реабілітації після хвороби. Плюс до всього, бажано, щоб всі розуміли, що деякі хвороби серцево-судинної системи подвоюють шанси людини на такі наслідки в майбутньому, як інфаркт, гіпертонічний криз, інсульт і так далі.

Для того, щоб зберегти своє серце молодим і здоровим, не потрібно вживати дорогі лікарські препарати, а слід виконувати лише сім правил.

1. Якщо є зайва вага – скинути її. Лікарі стверджують, що надлишкова маса тіла згубно впливає на здоров’я серця і судин. Більш того, у людей з ожирінням розширюються судини, і навіть після схуднення вони вже не зменшаться, тому найкраще не допускати набору зайвих кілограмів. Полегшити навантаження на серце можна за допомогою дієтичного харчування і легких фізичних навантажень, що в результаті призведе до природного зменшення маси тіла.

2. Спати вночі не менше 7 годин. Вчені наполягають на тому, що всі люди без винятку повинні спати по 7-8 годин і дотримуватися цього правила протягом всього свого життя. Як виявилося, регулярний недосип сприяє розвитку захворювань серця і судин, так що єдиний спосіб їм запобігти – це спати вночі 7 годин і не менше того.

3. Найчастіше посміхатися і від душі сміятися. Сміх дійсно продовжує життя, тому що позитивні і радісні емоції знижують рівень гормону стресу в крові, а це корисно для серця.

4. З алкоголю віддавати перевагу червоному вину. Медики дозволяють щодня вживати не більше 50 мл червоного вина для підтримки судин і серця.

5. Скоротити споживання солі. Виявляється, дуже солоні продукти і страви змушують серце працювати більше, ніж зазвичай. Це в майбутньому може привести до розвитку деяких захворювань серцево-судинної системи і не тільки.

6. Лікувати хропіння. Якщо ви хропете, то повинні знати, що ваші шанси на серцеві захворювання збільшуються. Не можна залишати цю недугу без уваги, тому правильно буде звернутися до медиків за допомогою.

7. Своєчасно звертати увагу на своє здоров’я. Особливо це стосується людей, у кого в роду були сердечники. Тим, кому у спадок могли передатися ті чи інші хвороби серця, повинні бути завжди наготові і здійснювати профілактику цих недуг щодня.

Читайте також: ВЧЕНІ ЗНАЙШЛИ ПРОСТИЙ СПОСІБ ЗУПИНИТИ РАК

Джерело.

Related Post