fbpx
Breaking News
Відверте зізнання Тіни Кароль: “Мій найбільший страх…”
Це вони, ті самі! Як же я зраділа, коли мамина подруга поділилися зі мною цим рецептом трубочок, саме таких, які ми з сестрами обожнювали у дитинстві! Виходять невеличкі, з пісочно-дріжджового тіста, ніжні, хрусткі, тануть в роті… Більше нічого не кажу. 
Подолати застуду за 24 години можливо! Погодинні поради лікарів: що зробити вранці, по обіді і ввечері.
В той момент тишу змінили перешіптування, які поступово перетворилися в галас. Наречена повернулася до нареченого і дала йому ляпаса. Мати нареченої втратила свідомість. І тільки наречений абсолютно не розумів, що тільки що сталося…
– Михайлику? Так це не сон? – сльози струмком стікали по щоках жінки. Від несподіванки, вона не могла навіть говорити. – Не сон, мамо, я вчора приїхав, хотів сюрприз зробити. Чому ти не повідомила, що Олена з Катериною, запроторили тебе сюди? Я ж думав, що у тебе все добре
Технології
Як потроїти заряд смартфона

Фахівці компанії Cadex Electronics довели – заряд батареї смартфона можна продовжити на 300%.

Про це повідомляє портал “Знай” з посиланням на navkolonas.

За результатами досліджень вони зробили висновок: термін служби і витривалість акумуляторів залежать від правильної підзарядки гаджету.

Середня тривалість “життя” акумулятора – 500 циклів зарядки.

Тому якщо заряджати майже кожного дня – акумулятор може стати непридатним вже за півтора року.

Не варто “садити” смартфон до нульової позначки, а потім заряджати на повну – варто підключати до живлення при першій нагоді, не чекаючи коли гаджет просто вимкнеться.

Крім того, варто використовувати зарядні пристрої тільки перевірених брендів. Краща зарядка для смартфона – оригінальний блок живлення, який додається в комплекті з пристроєм.

Загалом, телефон варто заряджати не більше ніж на 80%. Якщо заряд батареї часто сягатиме 100% – вона швидко стане непридатною.

Читайте також: Біля магазинів Apple з’явились наметові містечка

Джерело

Related Post