fbpx
Breaking News
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
Суспільство
Як позбутися від нудьги і стати найрозумнішою людиною в компанії

Звідки береться нудьга

Згадайте ті часи, коли ви тільки приступили до своїх обов’язків: нові люди, нова енергія, постійне навчання. Але відчуття новизни пройшло, і тепер ви просто мляво робите свою роботу, радіючи тільки в дні зарплати.

Американська психологічна асоціація називає нудьгою нездійсненим бажання активності, що приносить задоволення. Але ви цього задоволення вже не отримуєте. У психології таке явище називається звиканням: чим частіше ви виконуєте однотипні завдання, тим менше вони стимулюють розумову діяльність. Згодом мозок взагалі перестає сприймати їх як спонукання до дії.

Постійно вчитеся новому

Навіть якщо ви думаєте, що повністю освоїли свою спеціальність і стали справжнім профі, все одно продовжуйте вчитися: завжди є куди рости. Покінчите з нудьгою в два етапи:

  • Змініть установку з «Що я повинен зробити сьогодні» на «Що я можу сьогодні дізнатися».
  • Відстежуйте отримані знання.
  • Ведіть облік своєї діяльності

Американський актор, стендап-комік і сценарист Джеррі Сайнфелд (Jerry Seinfeld) знаменитий винаходом багатьох Лайфхак. Один з них – «облікова система перетворення в великого коміка».

Одного разу початківець актор запитав Джеррі, чи знайдеться у нього декілька порад для молодого покоління. Сайнфелд порадив щодня писати хороші жарти. А ще завести настінний календар і червоними хрестиками відзначати в ньому ті дні, коли було написано хоча б кілька жартів. Головне завдання – створити ланцюжок хрестиків і не переривати її.

Застосовуйте метод Сайнфелда в роботі

Обліковий систему Сайнфелда можна перетворити в навчальний журнал, створивши таблицю з двома колонками: «Дата» і «Що я сьогодні дізнався». В кінці кожного робочого дня проставляйте дату і записуйте по одній речі, яку ви дізналися за день про себе, свою роботу, товаришів по службі або про компанії в цілому.

Якщо ви будете вести такий журнал, то кожен день будете прагнути до нових знань і зможете дивитися на звичні речі під іншим кутом.

Читайте також: 14 ОЗНАК МІЦНИХ І ЗДОРОВИХ ВІДНОСИН

Джерело.

Related Post