fbpx
Breaking News
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Я не бачив більше ту жінку, в яку закохався. І я пішов. Сьогодні, рівно рік, як ми розлучилися, я зустрів свою колишню дружину. І не повірив своїм очам! Цього не може бути! Вона була зовсім не схожа на матір трьох дітей (моїх дітей!). І я міцно задумався над тим, що ж насправді сталося
Виявилося, що це ніяка не сестра йому, а коханка! Навіть, можна сказати, наречена. Вона дійсно живе в Чехії і вони там скоро поберуться – підготовка до весілля йде повним ходом! А після цього він збирався назавжди залишитися там жити. А те, що в Україні я законна дружина, ще й на 6-му місяці, нікого не хвилює
Суспільство
Як правильно прати: ТОП-6 типових помилок

Щоб речі були не тільки чистими, але й не втрачали свою привабливість після прання, потрібно виключити типові помилки, які, напевно, допускав багато хто.

З силою відтирати плями

Це може привести до того, що пляма ще більше осяде в волокнах тканини, а сама тканина протреться і втратить колір. Замість цього, робіть це акуратно і дбайливо.

По-перше, обробіть пляму так швидко, як це можливо. Чим менше пройде часу, тим краще буде результат.

Завжди використовуйте білу ганчірку, якщо протираєте пляма.Промокніть пляму, а не тріть і робіть це з виворітного боку тканини.

Використовувати занадто багато порошку

Надлишки піни можуть осісти на одязі і залишитися в тих місцях, які погано прополіскуються, такі, як тканина під комірцем. Це призводить до виникнення додаткового нальоту і утворення бактерій.

Спробуйте скоротити кількість прального порошку в два рази. Якщо бачите, що речі відпираються не так добре, як вам би хотілося, поступово додайте його кількість, поки не досягнете потрібного результату. Виняток становить жорстка вода.

До кінця не застібати блискавку під час прання

Металеві зубчики блискавки можуть пошкодити інші тканини, які перуться в одному барабані машини.

Прати сорочки застебнутими

Начебто, це здається правильним і акуратним, але такий спосіб може розбовтати нитки, і гудзики відірвуться, а петлі для гудзиків розтягнуться. Так що приділіть час, щоб всі їх розстебнути.

Зловживати відбілювачем

Двічі подумайте перед тим, як його використовувати. Насправді відбілювач не потрібен для того, щоб видалити протеїнові плями: кров, піт.

Замість цього, використовуйте старий перевірений і екологічний спосіб: киньте брудні шкарпетки, футболки і нижню білизну в велике відро з водою, додайте скибочки лимона і прокип’ятіть декілька хвилин.

Не вирівняти пральну машину

Якщо машина не збалансована, це може привести: до пошкодження підлоги, передчасного зношування амортизаторів та інших елементів машини.

Покладіть на поверхню приладу рівень та підкрутіть ніжки, вони завжди регулюються по висоті. Якщо це не допомогло, тому що поверхня підлоги сильно нерівна, покладіть під машину товстий лист фанери, це знизить вібрацію.

Читайте також: ЦІНИ НА ФРУКТИ І ЯГОДИ В УКРАЇНІ ЗЛІТАЮТЬ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ

Джерело.

Related Post